Hoppa till innehåll

Kontakt

Uthyrning

Caroline Camara

Kommersiell uthyrare

Kontaktuppgifter

Tel: 040-31 37 28 
Epost: caroline.camara@mkbfastighet.se

Förvaltare

Sandra Johansson

Lokalförvaltare väster

Kontaktuppgifter

Telefon: 040-31 35 98
Epost: Sandra.Johansson@mkbfastighet.se

Bellevuegården, Holma, Hyllie, Krocksbäck, Limhamn, Limhamns Sjöläge, Lorensborg, Västra Hamnen.

Rickard Enbom

Lokalförvaltare Öster

Kontaktuppgifter

Telefon: 040-31 34 70 
Epost: Rickard.Enbom@mkbfastighet.se

Lokalförvaltare Öster: Annelund, Augustenborg, Husiegård, Katrinelund, Möllevången, Oxie, Segevång, Seved, Sorgenfri.

Ismet Dracic

Lokalförvaltare Söder

Kontaktuppgifter

Telefon: 040-31 35 24
Ismet.Dracic@mkbfastighet.se

Lokalförvaltare Söder: Gröndal/Kulladal, Gullviksborg, Herrgården Kampen 25, Lindängen, Nydala, Persborg och Örtagård.

Daniel Waldemarsson

Lokalförvaltare norr

Kontaktuppgifter

Telefon: 040-31 33 62
Daniel.Waldemarsson@mkbfastighet.se

Lokalförvaltare Norr: City, Fridhem, Mellanheden och Pildammsstaden.

Husvärd

Daniel Zahn

Husvärd: Kampen

Kontaktuppgifter

Telefon: 040-31 34 60
Daniel.Zahn@mkbfastighet.se

Projektledare

Patrik Särvegård

Projektledare MKB Lokal

Kontaktuppgifter

Telefon: 040-31 33 91
patrik.sarvegard@mkbfastighet.se

Christoffer Jönsson

Projektledare MKB Lokal

kontaktuppgifter

Telefon: 040-31 37 60
Christoffer.Jonsson@mkbfastighet.se

Administration

Madeleine Tillberg

Förvaltningsadministratör

Kontaktuppgifter

Telefon: 040 - 31 37 41
madeleine.tillberg@mkbfastighet.se

Andreas Bergquist

Affärsområdeschef: MKB Lokal

Kontaktuppgifter

Telefon: 040 - 31 35 21 
andreas.bergquist@mkbfastighet.se

Välkommen att göra din felanmälan via epost eller kundtjänst, se Felanmälan. Har du andra frågor som rör din lokal eller kontrakt är du välkommen att kontakta kundtjänst eller någon av oss på Lokal.