Hoppa till innehåll

Kontakt MKB Student

Du är alltid välkommen att kontakta oss som jobbar på MKB student med frågor eller funderingar. Svarar vi inte i telefon - lägg ett mejl så hör vi av oss!

Rebecka Veljkovic

Studentkoordinator på Rönnen.

Kontaktuppgifter

Mejl: Rebecka.Veljkovic@mkbfastighet.se
Telefon: 040 - 31 36 12

Boris Södersten

Husvärd Rönnen

Kontaktuppgifter

Mejl: boris.sodersten@mkbfastighet.se

Telefon: 040 - 31 37 57

Catrin Jacobi

Studentkoordinator på Sommarstaden, Sege park, Svante, Dalaplan, Xantippa, Kornettsgatan, Barometergatan och Möllan.

Kontaktuppgifter

Mejl: Catrin.Jacobi@mkbfastighet.se
Telefon: 040 - 31 36 61

Amel Hosic

Husvärd på Sommarstaden, Sege park, Svante, Dalaplan, Xantippa, Kornettsgatan, Barometergatan och Möllan.

Kontaktuppgifter

Mejl: Amel.Hosic@mkbfastighet.se
Telefon: 040 - 31 33 20

Hanna Tuvesson

Studentkoordinator på Stapelbädden, Stämpen och Internationella Rönnen.

Kontaktuppgifter

Mejl: hanna.tuvesson@mkbfastighet.se
Telefon: 040 - 31 37 87

Roy Gustafsson

Husvärd på Stapelbädden, Stämpen och Internationella Rönnen.

Kontaktuppgifter

Mejl: roy.gustafsson@mkbfastighet.se
Telefon: 040 - 31 34 61

Håkan Andersson

Affärsområdeschef Student

Kontaktuppgifter

Mejl: hakan.andersson@mkbfastighet.se

Telefon: 040 - 31 37 32

Robert Rosenqvist

Bosocial konceptutvecklare.

Kontaktuppgifter

Mejl: Robert.Rosenqvist@mkbfastighet.se
Telefon: 040 - 31 34 10